Kariera

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z najlepszymi specjalistami.

Firma Entros S.A. zajmująca się montażem i serwisem bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży i kontaktu z klientem (biuro)
(Rzeszów)

Opis stanowiska:
• Poszukiwanie nowych klientów
• Profesjonalna obsługa nowych klientów
• Profesjonalna obsługa stałych klientów
• Budowa długotrwałych relacji z klientami
• Przygotowanie ofert i budżetu
• Finalizowanie sprzedaży
• Dbanie o wysoką jakość usług
• Współpraca z innymi działami w firmie
• Raportowanie wykonanych prac

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Wiedza techniczna
• Prawo jazdy kategorii B
• Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole i orientacja na klienta
• Sumienność, dokładność
• Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:
• umowę o pracę
• podstawowe wynagrodzenie + system premiowy
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość awansu
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o długoletniej tradycji
• możliwość szkoleń

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Entros S.A.

ul. Krzyżanowskiego 4B/3, 35-327 Rzeszów

tel.: +48 794 320 011

Numer konta bankowego:
Santander 22 1090 2750 0000 0001 3547 4819

KRS 0000712279, NIP: 813 376 71 01, REGON: 369161964

Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS,

Kapitał zakładowy 102 000,00 zł wpłacony w części tj. 27 000,00 zł

Napisz do nas

Oświadczam iż zapoznałem się z treścią Klauzuli informacyjnej